Про нас

E-data онлайн-сервіс перевірки економічних суб'єктів

Пошук актуальних даних. Перевір свого партнера.

В E-data ви можете шукати ідентифікаційну інформацію всіх економічних суб'єктів в Україні, що означає, що ви знайдете не тільки компанії, але також індивідуальних підприємців, громадські об'єднання та інші організації.

Мета E-data полягає в тому, щоб зробити доступ до зведених даних актуальним та легким. Надання швидкої інформації для перевірки контрагентів в секторі B2B та B2C.

Чому завжди варто перевіряти данні контрагентів?

Борги контрагентів можуть привести до:
  • Втрати репутації
  • Несвоєчасність здійснення послуг
  • Юридчні санкції
  • Внесення до корупційного реєстру

Результати пошуку відображають стан в якому знаходиться субєкт, це може бути стан банкрутства, санації та інші, які допоможуть зразу оцінити обставини.

Всі дані, надані E-data, призначені тільки для інформаційних та статистичних цілей і не носять характер офіційного документа, тому не можуть бути використані як доказ для офіційного розгляду в суді.

E-data актуалізує всі дані с державних джерел. E-data не несе відповідальності за своєчасність і повноту даних якщо вони не внесені у державні бази даних. E-data не несе відповідальності за будь-які збитки, завдані через використання даних, отриманих за допомогою нашого сайту.

Відновлення доступу до даних у E-data після його можливого обмеження буде вирішуватися на підставі достатніх письмових гарантій, з якими користувач згоден з E-data.