Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

Чому мої дані виявилися на цьому сайті?
З розгорнутою відповіддю на це запитання ві можете ознайомитися за цим посиланням.
Якщо у вас там щось змінилося на Єдиний державний веб-портал відкритих даних - ми змінимо у себе, якщо вас звідти видалять - ми вас видалимо у себе. Ми не змінюватимемо інформацію на ваше прохання, тому що вона отримана не з порталу відкритих даних, а ми не хочемо порушувати закон. Нам все одно що ви закрили свій ФОП 10 років тому, в відкритих даних ця інформація була і ми її обробили, якщо вона зміниться - ми змінимо у себе. Пошукати себе в реєстрі онлайн і безкоштовно. Якщо ці дані перестануть бути відкритими, як би ми не хотіли, але нам доведеться закрити свій сайт. Ми нічого не додаємо, не видаляємо і не змінюємо, навіть якщо ви прохаєте. Для зміни даних або їх видалення ви повинні звернутися до державних органів, де проводили реєстрацію. Якщо дані зміняться в державному реєстрі, то вони автоматично зміняться і на нашому ресурсі. У майбутньому, якщо державні реєстри будуть в онлайн режимі приймати скарги, ми автоматично зможемо пересилати ваші скарги їм на обробку. На даному етапі ми не маємо можливості відповісти кожному. Ще раз:

warning Вся опублікована інформація є відкритими даними з Єдиного державного реєстру, які були оприлюднені власником ЄДР (Міністерством юстиції України) у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Наш сервіс не збирає, не зберігає і не публікує закриті персональні дані фізичних та юридичних осіб.

За номером телефону видно мою адресу проживання:
За нашими теж, і нам теж це не подобається. Також нам при оформленні ФОП ніхто не казав, що ця інформація стане доступною всім. Але що є - то є. Зміняться правила - змінимося і ми під них. Якщо ви не ведете нелегальної діяльності, то вас і шукати не будуть, а тим більше приходити до вас в гості.

Мені постійно телефонують шахраї:
У наших знайомих немає ні ФОП, ні ЮО, але спам на телефон та рекламні дзвінки (в тому числі від будь-яких шахраїв) вони отримує набагато частіше ніж ми. Також існує ще з десяток подібних сайтів, не рахуючи data.gov.ua. Ваші дані продати можуть і цілком відомі офіційні контори або їх співробітники, не завжди це можливо проконтролювати. Ресурс E-data налаштований так, що ми не даємо можливість стягнути дані єдиним файлом. Ми не дозволяємо зробити пошуковий запит по фільтрам без пошукової фрази, щоб не можна було вибрати людей за видом діяльності або по регіону. Шахраї, щоб зібрати базу, вимушені шукати окремо кожну фізичну особу, що є дуже складно та дорого для шахрайської діяльності. В той самий час багато людей, чиї данні також присутні на нашому ресурсі, не отримують жодного дзвінка, а це означає, що шахраї використувують інші джерела даних.

Я все одно хочу вам написати:
Це завжди будь ласка. Ми завжди читаємо ваші звернення. Навіть на email, FB або реєстратору домену, але краще написати в формі тут на сайті. Але якщо ви звертаєтеся з питанням "Якого *** мої дані тут?" або "Мені дзвонять спамери і шахраї" ми не будемо на це відповідати і так вже все докладно описали і навіть з допомогою юриста додали посилання на закони.