Зворотній зв'язок

Зворотній зв'язок

warning Вся опублікована інформація є відкритими даними з Єдиного державного реєстру, які були оприлюднені власником ЄДР (Міністерством юстиції України) у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації». Наш сервіс не збирає, не зберігає і не публікує закриті персональні дані фізичних та юридичних осіб.

Персональні дані на ресурсі:
"Чому мої дані виявилися на цьому сайті?"
З розгорнутою відповіддю на це запитання ві можете ознайомитися за цим посиланням.
Ми нічого не додаємо, не видаляємо і не змінюємо, навіть якщо ви прохаєте. Для зміни даних або їх видалення ви повинні звернутися до державних органів, де проводили реєстрацію. Якщо дані зміняться в державному реєстрі, то вони автоматично зміняться і на нашому ресурсі.
У майбутньому, якщо державні реєстри будуть в онлайн режимі приймати скарги, ми автоматично зможемо пересилати ваші скарги їм на обробку. На даному етапі ми не маємо можливості відповісти кожному.

Спам, реклама, шахраї, махінації:
"Якщо мені постійно телефонують шахраї, вони дізнались контактні дані у вас?”
Ресурс E-data налаштований так, що ми не даємо можливість стягнути дані єдиним файлом. Шахраї, щоб зібрати базу, вимушені шукати окремо кожну фізичну особу, що є дуже складно та дорого для шахрайської діяльності. В той самий час багато людей, чиї данні також присутні на нашому ресурсі, не отримують жодного дзвінка, а це означає, що шахраї використувують інші джерела даних.